DIRTBIKES.cz největší výběr motorek, čtyřkolek a skútrů

Náš kód: P6476

Vrchní kufr na motorku SHAD SH45 D0B45100 černá

SH45 kufr s velkou kapacitou pro 2 helmy. Opěrka, brzdové světlo, vnitřní taška a barevné kryty dostupné. Včetně plotny. Více informací
Varianty:
3 190 Kč Včetně DPH
2 636 Kč Bez DPH
Skladem 2 ks
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     Vrchní kufry     Vrchní kufry SHAD

Vrchní kufr na motorku SHAD SH45 D0B45100 černá
3 190 Kč 2 ks
+ -

Popis a parametry

Vrchní kufr SH45 s kapacitou pro 2 helmy

Vrchní kufr SH45 je robustní vrchní kufr vyrobený z vysoce kvalitního tvrzeného polypropylenu.  Tento kufr je schopný odolat extrémním teplotám, sněhu i dešti a zároveň chrání obsah před nárazy a poškozením. Je vhodný pro jízdy ve městě i na delší výlety na skútrech, středních i větších motorkách, vejdou se do něho 2 integrální helmy, má zaoblený tvar a kouřové odrazky.

Zabezpečení systémem Handle Lock nabízí dvojitý zámek, který jednak připevňuje kufr k motocyklu a zároveň uzamyká vrchní kufr. Kufr má také rukojeť pro snadné přenášení pokud ho sundáme z motorky. Součástí kufru jsou popruhy které zajišťují, že se obsah uvnitř nepohybuje.

Stejně jako všechny vrchní kufry SHAD, je možné i tento otevřít a zavřít pouze jednou rukou, k otevření nebo zavření není potřeba klíč. Klíč je nutný pouze v případě, že chceme kufr zamknout. 

Pokud kladete důraz na design, určitě oceníte možnost výběru z různých barevných variant krytu kufru. Lze také zvolit variantu bez laku, kdy si barvu krytu můžete sami přizpůsobit podle vlastního vkusu.

Jako volitelné příslušenství lze ke kufru dokoupit opěrku, vnitřní tašku a brzdové světlo. Opěrka (D0RI60) zaručuje větší pohodlí pro spolujezdce. Vnitřní taška (X0IB00) s vrchním otevíráním a vnější kapsou je perfektní doplněk, když je potřeba převézt náklad bezpečně a pohodlně. Vyrobena z vysoce kvalitních materiálů. Brzdové světlo (D0B40KL) je úsporné LED světlo, jehož montáž je velice snadná. Toto světlo zvyšuje bezpečnost provozu, protože motorka se s tímto světlem stává mnohem viditelnější zezadu.

 

Stejně jako všechny vrchní kufry SHAD (kromě TR48/TR37) je i kufr SH45 dodáván s plotnou a sadou montážních šroubů.


PDF User manual
PDF Katalog 2022
PDF Catalogue SHAD 2022
PDF Catalogue SHAD 2023
PDF User manual SHAD
PDF Catalogue SHAD 2023
PDF Mounting sheet - montážní list
PDF User guide SH45

Výrobce SHAD
Včetně plotny ANO
Skutečná kapacita 45 litry
Maximální zátěž 6kg
2 integrální helmy ANO
SHAD systém výměny barev ANO
Rozměry 41x56,4x31,4 cm
Bezpečnostní zámek ANO
Vnitřní upevňovací popruhy ANO
Náš kód: P6476
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání