DIRTBIKES.cz největší výběr motorek, čtyřkolek a skútrů

Náš kód: 1A020151

Výfuk Vespa černý/matný pro GTS 300 HPE E5

30 590 Kč Včetně DPH
25 281 Kč Bez DPH
Na cestě
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     MOTO PŘÍSLUŠENSTVÍ     PRO STROJE     Výfuky ostatní     PŘÍSLUŠENSTVÍ VESPA

Výfuk Vespa černý/matný pro GTS 300 HPE E5
30 590 Kč
+ -

Popis a parametry

Výfuk Vespa černý/matný pro GTS 300 HPE E5

Sklopný nosič zavazadel pro zadní montáž pro připevnění 42 litrů Topcases CM2733xx

Správný zvuk je  pro mnohé řidiče Vespy absolutní srdeční záležitostí . Ne nadarmo vidíte   na  mnoha Vespách  namontovaný  tlumič výfuku od známých dodavatelů třetích stran , který  zajišťuje správnou akustiku . Odborníci dokonce tvrdí, že už z dálky slyší, o jaký model se jedná.

Objednejte si sportovní výfuk Vespa online

Všichni ti, kteří chtějí dát své  Vespě  silnější zvuk, mají nyní možnost tak učinit s  originálním doplňkem . Ušlechtilý  sportovní výfuk  se  prezentuje v matně černém vzhledu  s  tepelným štítem a koncovkou z karbonu  a také nezaměnitelným  logem Vespa na boku .  To umožňuje vizuálně optimalizovat vzhled každého  GTS .

Kromě optického a akustického obohacení   stojí za zmínku především snížení hmotnosti . Výfuk Vespa je   výrazně lehčí než díl tovární verze. Montáž  výfuku  lze  také  označit za poměrně snadnou díky systému „Plug and Play“ .

Sportovní  výfuk Vespa  byl speciálně kalibrován pro   modely Vespa GTS 300 HPE Euro 5 .  Pokud tedy chcete svému novému  výkonnému GTS prokázat laskavost, můžete si vysoce kvalitní díl objednat přímo zde online.

*Jelikož jsou originální produkty Vespa velmi žádané, může se stát, že některé velikosti nebudou skladem. Dodací lhůta se tak může u některých produktů prodloužit. Pokud by tato situace nastala, budete o tom informování. Předem se omlouváme, pokud budete na zboží čekat trochu déle, než udáváme a děkujeme za pochopení. 

Náš kód: 1A020151
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání