DIRTBIKES.cz největší výběr motorek, čtyřkolek a skútrů

Náš kód: P16404

Sada na čištění, ochranu a mazání motocyklů MUC-OFF 672

Sada Muc-Off Clean, Protect and Lube obsahuje všechny klíčové potřeby pro čištění, ochranu a mazání motocyklu. Více informací
1 011 Kč Včetně DPH
836 Kč Bez DPH
Skladem
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     Dárky pro CESTOVATELE     Dárky pro SKÚTRAŘE     Dárky pro MOTOKROSAŘE     MUC-OFF Sady a výhodné balení

Sada na čištění, ochranu a mazání motocyklů MUC-OFF 672
1 011 Kč
+ -

Popis a parametry

Nejlépší čistič motocyklů Muc-Off Bio, který má neuvěřitelně účinnou čisticí formuli obsahující "nanotechnologii", která zároveň pečuje o jemné povrchové úpravy vašeho motocyklu. Neobsahuje žádné škodlivé kyseliny, freony ani rozpouštědla a je plně biologicky odbouratelný.

 

Po nablýskání chrání, konzervuje a osvěžuje váš motocykl díky neuvěřitelnému účinku přípravku Motorcycle Protectant, který rozptyluje vodu. Má vysoký obsah oleje, takže je dokonalým "celoplošným" inhibitorem koroze po mytí.

 

Nakonec použijte suché mazivo na řetěz Muc-Off, které je vyvinuto tak, aby odolávalo extrémním tlakům působícím na hnací řetěz motocyklu. Jedná se o vysoce univerzální mazivo na řetězy za sucha, které má vynikající penetrační vlastnosti zajišťující promazání každé části článku řetězu.

Náš kód: P16404
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání